Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Słuchawki

  FiiO EM3K / EM3S

  EM3K/EM3S to słuchawki dla wyrafinowanych słuchaczy ceniących bardziej piękne brzmienie słuchawek niż izolację od hałasu ulicy. Warto na chwilę zatrzymać się i posłuchać jak brzmi lepsza strona muzyki.

 • Słuchawki

  FiiO F9 PRO

  FiiO F9 PRO to rozwinięcie tego co dostaliśmy w zwykłej wersji. Wersja PRO to więcej i lepiej. Bazując na sugestiach użytkowników FiiO F9 w wersji PRO dostaliśmy jeszcze lepszy dźwięk. Dociążony bas, łagodne i szczegółowe wysokie rejestry uzupełnione wyrafinowanym środkowym pasmem. FiiO F9 PRO – nie tylko dla profesjonalistów. 

 • Słuchawki

  FiiO FH1

  Wysokiej klasy słuchawki dokanałowe, oparte o hybrydową konstrukcję wyposażoną w dwa przetworniki (armaturowy i dynamiczny), z certyfikatem Hi-Res Audio. Wzorowane na modelach z serii F9, ale z wykorzystaniem innych materiałów wykończenia – bardziej przyjemniejszych dla ciała.

  Dostępne w czterech wyjątkowych wariantach kolorystycznych.

 • AMP + DAC

  FiiO Q5

  Q5 to najnowszy, przenośny wzmacniacz / DAC klasy audiofilskiej od FiiO, obsługujący Hi-Res Audio, natywne DSD256, Bluetooth z aptX oraz posiadający bardzo pojemną baterię 3800mAh.

 • Odtwarzacze

  FiiO X5 III

  FiiO X5 III – Oparty na systemie Android, high-endowy, zapewniający najwyższą jakość dźwięku, odtwarzacz bezstratnych plików audio. Wraz z trzecią generacją tego urządzenia, wszystko uległo zmianie – i to na lepsze!